Find us on Social Media

Contact

In geval van vragen, suggesties en tips wendt u zich a.u.b. tot de medewerkers van de Naheland-Touristik GmbH. Graag staan wij u voor verdere informatie ter beschikking.

Naheland-Touristik GmbH 

Bahnhofstrasse 37, D- 55606 Kirn / Nahe 
Telefoon +49 (0) 6752 / 137610, Telefax +49 (0) 6752 / 137620 
info@naheland.net 

Uw aanspreekpartners:

  Ute Meinhard 
- Manager -
Telefoon +49 (0) 6752 / 137616 
ute.meinhard@naheland.net 

  Anne Hammes 
- Pers / Productmanagement  / Plaatsvervangend manager -
Telefoon +49 (0) 6752 / 137614 
anne.hammes@naheland.net 

  Petra Prem
- Marketing / Verkoop -
Telefoon +49 (0) 6752 / 137615 
petra.prem@naheland.net 

  Regina Henn 
- Gastenservice - 
Telefoon +49 (0) 6752 / 137617 
regina.henn@naheland.net 

  Gerlinde Hoffmann 
- Gastenservice -
Telefoon +49 (0) 6752 / 137612
gerlinde.hoffmann@naheland.net

  Sigrid Brandstetter
- Projectmanagement edelstenen en aardgeschiedenis -
Telefoon +49 (0) 6752 / 137618
sigrid.brandstetter@naheland.net

Snel contact

U wilt ons schrijven?

Heeft u vragen?

Hotline +49 (0) 6752 13 76 10